עיצוב משרד למעצבי משחקים

זהו משרד סטארט אפ לעיצוב ותכנות משחקי און ליין. 

הדרישה של בעלי המשרד היתה להראות שקיפות, יצירתיות תוך שילוב תנאי סטארטאפ מפנקים. מאחר והמקום נבחר כי הוא במיקום שנוח לעובדים להגיע אליו באופנים או כלי רכב קלים אחרים היתה בקשה ליצר מקום בו יוכלו "להחנות" את האופניים והקורקינטים שלהם וגם שתהיה שם גישה לחשמל שיוכלו להטעין את הכלים. ומאחר וכך הם מגיעים התקבלה בקשה שיהיה מקלחון במשרד כדי שהמשרד לא יהיה מוצף בריח זיעה בימי הקיץ הקשים. מאחר והם יתקלחו במקום נוצר צורך גם בלוקרים אישיים לכל אחד מהעובדים שלא יצטרכו "להסחב" מהבית בציוד ריענון.

מאחר והלוגו של המשרד מאוד צבעוני, ובעל המשרד רצה שקיפות הוחלט להשתמש בצבעוניות הלוגו ובהשראת ציוריו של פיט מונדריאן לייצר קירות המורכבים מלוחות שקופים ואטומים כולם בצבע הלוגו.

חלל הכניסה למשרד, שם יושבת המזכירה עוצב עם קיר זכוכית חלקית הפונה לחלל המעצבים- שם ניתן לראות אותם בפעולה בזמן שממתינים. כסאות ההמתנה גם הם בצבעוניות הלוגו. משם יש דלת המכניסה לחלל ההתארגנות ובו לוקרים, מקלחת, חדר שירותים ציבוריים ובו מס' תאים, וכמובן פינת הטענה לכלי הרכב הקלים. חלל זה נפתח למטבחון שבו יש מקררים לאוכל ושתיה מוכנים- כדי לחסוך זמן הכנה לבישול, אך עם זאת גם כלים להכנת אוכל או חימומו. 

מחלל הכניסה עוברים לחלל כללי ובו שולחן ישיבות ארוך חלון ענק הפונה לרחוב ירוק ושקט וקיר תצוגה של עבודות המשרד. וכניסה לחללי העבודה. 

המשרד של מנהל המשרד וסגנו פונים ישירות לחלל הישיבות וגם הם חצי שקופים. ישנו חלל ישיבה נוסף בו יכולים מי מהצוות לשבת ולעבוד מחוץ לחדרים. ושני לחללי עבודה לצוות המתכנתים וצוות המעצבים.