עיצוב דירה למאיירת

הפרוייקט הזה הוא שיתוף פעולה עם המעצבת שרון יגל, היא היתה אחראית על עיצוב הפנים ואני על ההום סטיילינג. 

המאיירת עברה לראשונה לדירה משלה, ללא שותפים וללא בעל בית. היא ביקשה לשלב את האוספים שלה בעיצוב הקיים. את הצבעוניות של הבית בחרנו לפי תמונת שמן שהלקוחה ירשה מדודה של אמה- עציץ בצבעוניות של סגול ירוק וטורקיז.

לרצפת הבית בחרנו פרקט למעט בחדרים הרטובים שם נבחרה קרמיקה אפורה. הריהוט ברובו הובא על ידי הלקוחה- רטרו אמיתי מבית הסבים. הספה שופצה והשתדרגה מחום לסגול. האהילים הוצאו מהבויידעם אצל ההורים וזכו למקום של כבוד בסלון ובחדר השינה. לפינת האוכל יועד שולחן רטרו מגניב משנות ה-70 שתאם את הספה אך ברגע האחרון נמצא כי הוא מלא חורים של טרמיטים ולכן נרכש שולחן איקאה נפתח במקומו. 

הלקוחה ציינה כי מאוד חשוב לה שיהיה מקום להרבה אנשים כי היא אוהבת לארח, ולכן במקום ספה נוספת הותקן ספסל מתחת לחלון הגדול שמשמש גם כיחידת אחסון נוספת וגם כארבעה- חמישה מקומות ישיבה. 

מאחר וחללי האירוח והמטבח מחוברים בצורת "ר" אך ללא קירות מפרידים הוחלט כי הסגול של הספה ימשיך לאריחי המטבח כדי ליצור דיאלוג בין החדרים. 

את הסיפריה בנינו לבד מארגזי יין שנתרמו מחנויות שונות אותם חלקית צבענו וחלקית השאירנו כפי שהם. וכמובן שפיזרנו בכל החללים את האוספים שלה שירגישו את האמנית במיטבה לא משנה לאן תפנה את המבט.