עיצוב חנות למוצרי טבע וספא

עיצוב חנות למוצרי טבע וספא של לקוחה פרטית שאינה רשת, ביקשה ליצור בידול מהרשתות הקיימות למכירת סבונים וקרמים אבל עם זאת עדיין לשמור על צבעוניות בהירה- "כמה שיותר לבן ונקי" היתה הבקשה המדוייקת. 

הקונספט לחנות היה השראה מהטבע- הגלים, המים הים, הניקיון והשלווה. 

הריצפה הינה בטון מוחלק, והארונות ניבנו מעץ צבוע לבן משולב בזכוכית כחלחלה ומדפים תכולים. ומעוצב בסגנון גלי שיאפשר זרימה בחנות. המדפים נבנו בגודל סטנדרטי שישמש מוצרים המתחלפים עם הזמן ולא יקבע את בעלת החנות למשהו מסויים. 

לבעלת החנות היו 2 אבני אמטיסט ענקיות שאותם רכשה באחת מנסיעותיה לברזיל וביקשה לשלב אותן בחנות. ולכן אחת הונחה בחלון הראוה, והשניה הונחה באי המרכזי שנבנה במיוחד עבורה ואשר מתפקד כמידוף נוסף לחנות. 

הקופה הוצבה בכניסה לחנות לבקשת הלקוחה כדי לאפשר שליטה טובה יותר במתרחש בחנות, אך שילבתי את מבנה הקופה עם חלון הראוה כדי להמשיך את תחושה הזרימה. בנוסף, מוקמו מדפי תצוגה נוספים למוצרי "קו קופה" במידה ותחליט שיהיו כאלו בהמשך. בתחתית כל ארונות התצוגה ישנן מגירות וארונות נסתרים בהם יש סטוק של סחורת החנות. בנוסף בקצה החנות ישנה דלת נסתרת אשר מובילה לאיזור הפרטי של החנות ובו מטבחון קטנטן ושירותי עובדים.