ייעוץ והדמיה לחלל ציבורי בדירת זוג צעיר

הלקוחות זוג +1 שוכרים דירה. ופנו אלי שאעזור להם להתמודד עם החלל הציבורי. זהו חלל מאוד בעייתי המחולק ל-2 ע"י הפרדה של 2 מדרגות היורדות מהמבואה לסלון, ומהסלון יש יציאה למרפסת. בנוסף לזה הזוג ציין כי התקציב קטן, והספות של הסלון לא יוחלפו. כמו כן יש סיפריית איקאה קטנה המחוברת לקיר ומסובך להזיזה כי בעל הבית לא מאפשר קדיחות בקיר. והיא כבר מחוברת לקיר ע"י דיבלים.

לאחר סיעור מוחות הוחלט להשאיר את הקירות בצבע הלבן כדי לחסוך מהם עבודה נוספת במידה ויעזבו, אך עם זאת בפינת האוכל נדביק טפט מדבקה אשר ניתן להסירו בקלות. ואת השולחן והכיסאות נחליף לחדשים מודרניים יותר. (כרגע יש במקום שולחן וכיסאות לא תואמים שנאספו ממקומות שונים)

במקום הצעצועים המפוזרים בסלון, הוקמה פינה לצעצועים של הילד (בעיקר חניון לרכבים) ושידת איקאה ממתכת אדומה שדלתותיה לא חוברו כדי למנוע פציעות, לצעצועים הקטנים יותר. כמו כן הוצבה סלסילה שבתוכה ניתן לשים את כל הצעצועים שאמורים לחזור לחדר בסוף היום שיהיה קל יותר לאסוף ולהעביר בין החדרים. השולחן בסלון הוחלף לשולחן צר מאיקאה, במקום השולחן המרובע והרחב שהיה בסלון כדי לאפשר מרחב לילד לשחק בחלל. 

מאחר והשידה האדומה היתה מאוד דומיננתית בחלל הוחלט כי יוצבו תמונות בגוון אדום, יונחו כריות אדומות. והכיסאות של פינת האוכל יוזמנו עם כריות ישיבה אדומות. 

מזנון הטלביזיה שכרגע הוא ארונית קטנה שנאספה יוחלף במזנון עץ רחב ומודרני המותאם לגודל הטלביזיה ולצבע העץ של שאר הרהיטים.